Petrus Wilhelmus Maria (Pieter) van Ginneke
Persoonlijke gegevens
|
Kwartierstaat
Petrus Wilhelmus Maria (Pieter) van Ginneke | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Leeftijd overzicht
|
VerwantschapPetrus Wilhelmus Maria (Pieter) van Ginneke is niet verwant aan Quinten Coret. Maak van 'Petrus Wilhelmus Maria (Pieter) van Ginneke' de referentie. NakomelingenEr is binnen de site informatie beschikbaar over:
Totaal zijn er 2 nakomelingen bekend in 1 generatie. |
Context informatie
Ook geboren op 20 februari
Gebeurtenissen in geboortejaar (1959)
Het weer op vrijdag 20 februari 1959 in De Bilt:De temperatuur lag tussen -2 en 8.9 °C en was gemiddeld 3.5 °C. Er was 0.4 mm neerslag gedurende 3 uur. Er was 3.9 uur zonneschijn (38%); het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het WZW. Bron en meer info: KNMI. | Vorst in geboortejaar (1959)
Het aantal inwoners bedroeg 11.3 miljoen. Kabinet in geboortejaar (1959)Van maandag 22 december 1958 tot dinsdag 19 mei 1959 was er het kabinet 'Beel II', met als eerste minister(s) Dr. L.J.M. Beel (KVP). Van dinsdag 19 mei 1959 tot woensdag 24 juli 1963 was er het kabinet 'De Quay', met als eerste minister(s) Prof. dr. J.E. de Quay (KVP). |